Nowy numer „Karto-Teki Gdańskiej”

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Karto-Teki Gdańskiej” 2023 nr 2 (13), zatytułowanego "Miasto dla ludzi", pod redakcją naukową dra Zbyszka Dymarskiego z Instytutu Badań nad Kulturą na Wydziale Filologicznym. Numer poświęcony jest miastu dla ludzi oraz działalności naukowej niedawno zmarłego badacza kultury europejskiej, socjologa i demografa prof. Gunnara Heinsohna.
Wśród autorów m.in.: dr hab. Jarosław Załęcki, prof. UG, dr Anna Śliwa, dr hab. Jan Sikora, prof. ASP, dr Krystian Darmach i dr Justyna Schulz.

kartoteka

„Karto-Teka Gdańska” dostępna jest w wersji elektronicznej:
Zdjęcie w galerii

Data publikacji: poniedziałek, 22. Kwiecień 2024 - 09:26; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka Ostatnia zmiana: wtorek, 23. Kwiecień 2024 - 08:43; osoba wprowadzająca: Anna Malcer-Zakrzacka